Børn i byen holder til i hjertet af Vesterbro i et gammelt butikslokale med en hyggelig gård. Børn i byen Huset er hjemsted for redaktionen bag børnibyen.dk, hvor brugerne altid kan kigge forbi til en snak. Huset danner desuden ramme for masser af hyggelige arrangementer og events.

 Arrangementer 

Huset danner ramme for arrangementer som popupbutikker, lagersalg, fødselsdage, foredrag og lancering af produkter. For klubbens medlemmer er der masser af arrangementer med kreative og sjove workshops, VIP lagersalg og foredrag. Se aktuelle events for klubbens medlemmer her.

For virksomheder
Er du en virksomhed kan vi tilbyde at afvikle det for dig fra start til slut. Det kunne f.eks. være en produkt- eller kollektionslancering, en bogreception, et lagersalg eller noget helt andet. Læs mere her.

Skal vi holde dit næste arrangement?
Kontakt caro@bornibyen.dk

Børn i byen Huset
Vesterbrogade 69A, st.
1620 Kbh V.