Forum

Picture_6_primary_article

Din bedømmelse

Log ind først Facebook Login

Beskrivelse Rediger ›

I Forums arrangementkalender er der et stort og varieret udbud af koncerter, loppemarkeder, fagmesser og udstillinger med fokus på oplevelser og livsstil. Metroen kører lige til døren.

Kommende arrangementer

Ingen arrangementer den kommende måned.
Du kan oprette et arrangement hvis du ved noget, vi ikke gør.

Info

  1. Adresse Rediger ›

    Julius Thomsens Plads 1
    1925 Frederiksberg
    Telefon: 32 47 20 00
    Email: info@forumcopenhagen.dk
    Web: forumcopenhagen.dk
  2. Kategorier Tilføj ›

    Børnetøj Trash
    Legetøj Trash
    Loppemarkeder Trash
    Kulturhuse Trash
    Sko og støvler Trash
  3. Faciliteter Tilføj ›

    Pusleplads
    Plads til barnevogn
    Plads til tvillingebarnevogn
  4. Åbningstider Rediger ›

    Man-Søn: Lukket

Skriv en anmeldelse

Log ind her eller log ind med Facebook for at skrive en anmeldelse.

4 anmeldelser

For mere end et år siden af Lotte Larsen

Designer Kidz har været rigtig godt! Masser af varer til rigtig gode priser! Super dejligt legeområde, mener at legetøjet hed Bakoba, mine børn var VILDE med det! Der var ok plads, selv med en barnevogn, dejligt at standene ikke stod så tæt.
Jeg kommer helt sikkert tilbage næste gang!

For mere end et år siden af Mie Nielsen

Designer Kidz er kanon, kvalitetsvarer med masser af lave priser. Bakoba er rigtig godt, da fantasien rigtig skal sættes i gang, mine piger var IKKE til at rive væk ;-) Clara på 5, var søndag oppe og lege missekat på scenen da Jeanett sang børnesange - en stolt mor.

Kender allerede datoen til næste Designer Kidz, kan næsten ikke vente - på det punkt er moren som et lille barn ;-)

For 9 måneder siden af Camilla Hovej Klubmedlem

Der er bogforum i weekenden og der er meget på programmet for børn evt. tegne konkurrencer og højt læsning. Udover det kan man tit gøre nogle super køb af børnebøger i de forskellige stande :-)

For 9 måneder siden af Pernille Hovej

Det lyder som om det er et besøg værd i forhold til at få nogle julegaver i hus :O)

Tilføj din anmeldelse af dette sted →

Rejseplan (bus og tog) Kørevejledning (bil og cykel)